Czy masz te OBJAWY!

Czy masz te OBJAWY? >>>

Umów się DZIŚ na wizytę!

Umów się DZIŚ na wizytę!

Czy masz te OBJAWY!

Czy masz te OBJAWY? >>>

Umów się DZIŚ na wizytę!

Umów się DZIŚ na wizytę!

KONTAKT


POZNAJ LEKARZA

Dr Violetta Zaleska jest certyfikowana przez American Board of Allergy & Immunology oraz członka American Academy of Allergy, Asthma & Immunology. Ukończyła szkolenie specjalistyczne w Szpitalu Uniwersyteckim SUNY w Stony Brook i od 20 lat praktykuje w dziedzinie alergologii / immunologii.

Postępujemy zgodnie z aktualnymi metodami i metodami badań zatwierdzonymi przez Amerykańską Akademię Alergii, Astmy i Immunologii, ale szanujemy preferencje pacjentów w zakresie medycyny alternatywnej i uwzględniamy je w planach leczenia. Wszyscy członkowie naszego zespołu starają się zapewnić doskonałą opiekę i sprawiają, że wizyta w naszym biurze jest bardzo pozytywnym doświadczeniem. Szczególną uwagę poświęcamy naszym najmłodszym pacjentom. Przyjazna dla dzieci poczekalnia i pokoje egzaminacyjne sprawiają, że wizyta jest przyjemna dla dzieci i rodziców.

Oferujemy wieczorne i sobotnie spotkania, a do naszych biur można łatwo dojechać samochodem i komunikacją miejską. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 718-349-6160 lub 973-474-2505 w celu umówienia się na spotkanie lub w razie jakichkolwiek pytań.